CST Piotr Kurek

Centrum Szkoleń i Tłumaczeń

Szukaj

Nowości na www

nowe www: Nowy projekt strony (11 listopada 2011r).

o nas: Firma CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń została założona w roku 2005.

Kontakt

O nas

photo

Firma CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń została założona w roku 2005. Od tego czasu koncentrujemy się na usługach tłumaczeniowych i szkoleniowych zawsze starając się oferować usługi na najwyższym poziomie.

Firma CST Piotr Kurek naucza języków obcych w sposób, który do tej pory nie był oferowany. Nasz cel to maksymalne dopasowanie formy prowadzenia zajęć do potrzeb kursantów tak, aby zajęcia były ciekawe dla uczestników i spełniały ich oczekiwania. Na naszych kursach kładziemy nacisk na komunikację z uczestnikami tak, aby mieć jasny obraz tego, co pragną osiągnąć jak i również tego, co z naszego punktu widzenia, potrzebują. Tylko w przyjaznym środowisku nauczania, przy dialogu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb i wymagań kursant jest w stanie w pełni rozwinąć swój potencjał a lektor ma za zadanie mu to umożliwić, ułatwić jak i również nieustannie mobilizować do dalszego rozwoju językowego.

Naszą ofertę szkoleniową kierujemy do ludzi zainteresowanych nauką języka z elementami biznesowo-ekonomicznymi, technicznymi czy też prawniczymi jak i języka ogólnego przy wykorzystaniu nowoczesnych technik nauczania. W naszej pracy aktywnie wykorzystujemy materiały multimedialne, Internet jak i "real-life materials" celem jak największego zaangażowania się uczącego w proces poznawczy języka. Takie właśnie podejście przy wykorzystaniu nowoczesnych metod nauczania wraz z tradycyjnym wykorzystaniem podręcznika zapewnia atrakcyjność zajęć różnorodność tematyczną, jak i stabilną drogę rozwoju językowego.

Wszyscy nasi wykładowcy to zawodowi tłumacze, lub też nauczyciele z wieloletnim stażem, którzy posiadają bogate doświadczenie w przekazywaniu zdobytej wiedzy językowej. A najlepszą ich rekomendacją są powracający kursanci na kolejne kursy językowe prowadzone właśnie przez nich.