CST Piotr Kurek

Centrum Szkoleń i Tłumaczeń

Szukaj

Nowości na www

nowe www: Nowy projekt strony (11 listopada 2011r).

o nas: Firma CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń została założona w roku 2005.

Kontakt

Kursy językowe

photo

Na każdym z naszych kursów nacisk kładziony jest na komunikację z uczestnikami, aby realizować zagadnienia o szczególnym stopniu zainteresowania dla kursantów. Na każdym z kursów zgodnie z naszą zasadą staramy się wykorzystywać materiały multimedialne, Internet jak i "real-life materials", aby dać kursantom możliwość aktywnego wykorzystywania języka.

KursCenaSpecyfikacja
Angielski / Niemiecki ogólny
Od poziomu A1 do C2
1.450 zł (4 do 8 osób) 120 godzin lekcyjnych. Równomierne rozłożenie funkcji językowych. Nauka języka obcego ogólnego daje nam możliwość funkcjonowania językowego w sytuacjach życia codziennego.
Angielski / Niemiecki biznesowy
Od poziomu A1 do C2
1.550 zł (4 do 8 osób) 120 godzin lekcyjnych. Tematyka leksykalna tego kursu dotyczy zagadnień powiązanych z prowadzeniem firmy i jej istnieniem na światowym rynku. Przykładowa tematyka kursu to: zarządzanie, reklama, finanse, giełda, prezentacja w firmie etc.
Angielski / Niemiecki indywidualny Cena uzależniona od ilości przewidzianych godzin, tematyki zajęć. Całkowita możliwość dopasowania zajęć do kursanta, począwszy od godzin realizacji zajęć, miejsca realizacji zajęć, poprzez tematykę a kończąc na formie prowadzenia zajęć. Możliwość różnorodnej formy zajęć w blokach od 45 min / 60 min /90 min.
Angielski / Niemiecki dla firm Do uzgodnienia Przy tego rodzaju kursach najpierw określany jest zakres potrzeb potencjalnych kursantów, ich poziom językowy oraz co chcieliby osiągnąć poprzez kurs językowy (np. rozwinąć umiejętność tworzenia korespondencji biznesowej w danym języku, rozbudowanie funkcji językowych dla negocjacji, poszerzenia słownictwa w danym zakresie etc.) Wpływ na cenę kursu ma również częstotliwość spotkań jak i czas ich trwania.
Angielski / Niemiecki maturalny1.250 zł80 godzin (45 min)