"KUŹNIA KADR - szkolenia podwyższające kwalifikacje pracowników"
Człowiek – najlepsza inwestycja
Projekt  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
11
     
11
 


"KUŹNIA KADR - szkolenia podwyższające kwalifikacje pracowników"

01.01.2010-30.09.2009
projekt wspólfinansowany przez Unie Europejska
w ramach Europejskiego Funduszu Spolecznego

szkolenie rozpoczyna sie 09.02.2010
godziny otwarcia biura obowiązujące od 01.01.2010:
Poniedziałek od 12:00 do 18:00, Środa od 08:00 do 15:00, Czwartek od 08:00 do 15:00

Projekt skierowany jest do 24 dorosłych osób pracujących z terenu powiatu zielonogórskiego i powiatu m. Zielona Góra, wykonujących prace na podstawie umowy o prace lub na podstawie umów cywilno-prawnych, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnianiem lub podwyższaniem kwalifikacji i umiejętności. więcej>

Zapisy na szkolenie rozpoczynają się od 04.01.2010 - więcej w zakładce "Ogłoszenia"

Firma CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń została założona w roku 2005. Od tego czasu koncentrowaliśmy się na usługach tłumaczeniowych i szkoleniowych zawsze starając się oferować usługi na najwyższym poziomie.
Wszyscy nasi tłumacze to tłumacze przysięgli, posiadający bogate doświadczenie. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe jak i nieprzysięgłe zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami z zakresu AUTOMOTIVE, MDA (Motion, Drive & Automation) specjalizujemy się w  tłumaczeniach technicznych, prawniczych, ekonomicznych, jak i również z zakresu IT. 
Naszą ofertę szkoleniową kierujemy do ludzi zainteresowanych nauką języka z elementami biznesowo-ekonomicznymi, technicznymi czy też prawniczymi.  Wszyscy nasi wykładowcy to  zawodowi tłumacze, którzy posiadają doświadczenie w posługiwaniu się językiem w tym właśnie zakresie. Od wielu już lat przekazują Oni również swą wiedzę kursantom, którzy potrzebują właśnie języka obcego o takim profilu.

Obecnie Firma  CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń skupiła się na organizowaniu przekrojowych szkoleń z zakresu profilowanych języków obcych i szkoleń w języku polskim z zakresu zarządzania. Efektem tych działań są bezpłatne szkolenia współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w projekcie.

C e n n i k __t ł u m a c z e ń

 

 


Przydatne linki / inne szkolenia:

1
http://www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl

1
Wiedza Twoją szansą na rozwój zawodowy. więcej>