"Wiedza twoją szansą na rozwój zawodowy"
Człowiek – najlepsza inwestycja
Projekt  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
11
     
11
 


"WIEDZA TWOJA SZANSA NA ROZWÓJ ZAWODOWY"

02.01.2009-31.12.2009
projekt wspólfinansowany przez Unie Europejska
w ramach Europejskiego Funduszu Spolecznego

szkolenie dla czesci jezykowej rozpoczyna sie 02.03.2009
szkolenie dla zarzadzania i obslugii klienta rozpoczyna sie 31.08.2009

godziny otwarcia biura obowiązujące od 1.06.2009:
Poniedziałek godz. 8.00 - 15.00, Środa godz. 8.00 - 15.00, Czwartek godz. 13.00 - 19.00

Projekt skierowany jest do 120 doroslych osób pracujacych z terenu powiatu zielonogórskiego i powiatu m. Zielona Góra, wykonujacych prace na podstawie umowy o prace lub na podstawie umów cywilno-prawnych, które z wlasnej inicjatywy sa zainteresowane nabyciem nowych, uzupelnianiem lub podwyzszaniem kwalifikacji i umiejetnosci. wiecej>

Zapisy na szkolenie rozpoczete - wiecej w zakladce "Ogloszenia"

Firma CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń została założona w roku 2005. Od tego czasu koncentrowaliśmy się na usługach tłumaczeniowych i szkoleniowych zawsze starając się oferować usługi na najwyższym poziomie.
Wszyscy nasi tłumacze to tłumacze przysięgli, posiadający bogate doświadczenie. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe jak i nieprzysięgłe zawsze na najwyższym poziomie. Współpracujemy z firmami z zakresu AUTOMOTIVE, MDA (Motion, Drive & Automation) specjalizujemy się w  tłumaczeniach technicznych, prawniczych, ekonomicznych, jak i również z zakresu IT.
Naszą ofertę szkoleniową kierujemy do ludzi zainteresowanych nauką języka z elementami biznesowo-ekonomicznymi, technicznymi czy też prawniczymi.  Wszyscy nasi wykładowcy to  zawodowi tłumacze, którzy posiadają doświadczenie w posługiwaniu się językiem w tym właśnie zakresie. Od wielu już lat przekazują Oni również swą wiedzę kursantom którzy potrzebują właśnie języka obcego o takim profilu.

Obecnie Firma  CST Piotr Kurek Centrum Szkoleń i Tłumaczeń skupiła się na organizowaniu przekrojowych szkoleń z zakresu profilowanych języków obcych i szkoleń w języku polskim z zakresu zarządzania. Efektem tych działań są bezpłatne szkolenia współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w projekcie „WIEDZA TWOJĄ SZANSĄ NA ROZWÓJ ZAWODOWY”.

C e n n i k __t ł u m a c z e ń

 

 
Inne Szkolenia:
  1
Biznes w języku obcym. więcej >
  1
Kuźnia kadr - szkolenia podwyższające kwalifikacje pracowników. więcej>